رفع اشکال اجرا نشدن بازی جنرال در ویندوز سون هشت و ده

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

رفع اشکال اجرا نشدن بازی جنرال در ویندوز سون هشت و ده :این فایل می تونه هم مشکل ارور تکنیکال راو هم مشکل ارور دایر کست را از بین ببرهاین فایل را دریافت کنید سپس به آدرس زیر برو ید پس از خارج کردن فایل از حالت زیپ یکی از فایل های :options.iniرا( هرکدام با یک رزولیشن خاص خود میباشد):مثل تصاویر زیر :در مسیر زیر کپی پیس کنید فایل های اپشن را تک تک امتحان کنید ببیند کدام با سیستم شما سازگاره ودر موقع اجرای بازی ارور نمیده :C:Users…./Documents/Command and Conquer Generals Zero Hour Dataروش دوم دستی: رفع اشکال اجرا نشدن بازی جنرال در ویندوز سون هشت و دهیک فایل ت پد باز کنید و متن زیر را درونش کپی کنید :AntiAliasing = 16Gamma = 25TextureReduction = 0MaxParticleCount = 100000ShowSoftWaterEdge = yesBuildingOcclusion = yesExtraAnimations = yesDynamicLOD = noShowTrees = yesHeatEffects = yesUseCloudMap = yesUseLightMap = yesUseShadowDecals = yesUseShadowVolumes = yesResolution = 1024 768  CampaignDifficulty = 2FirewallBehavior = 0ScrollFactor = 50SFX3DVolume = 79SFXVolume = 71MusicVolume = 55VoiceVolume = 70LanguageFilter = noRetaliation = yesUseAlternateMouse = noUseDoubleClickAttackMove = noSendDelay = noGameSpyIPAddress = 5.118.76.5IPAddress = 5.118.76.5IdealStaticGameLOD = HighStaticGameLOD = Customکلمه قرمز مهمه :Resolution = 1024 768     با این کار داریم و باید تنظیم شه : این رزولیشن سیستم شماست اگر می دونید که اعداد را جایگزین کنید و گرنه برید در تنظیمات کارت گرافیک : در سرچ پنجره ویندوز بزنید :Screen Resolutionپنجره :Screen Resolution باز خواهد شد مثل تصویر زیر هر عددی روبروی رزولیشن هست را در جای اعداد  قرار دهیدResolution = 1024 768 هر عددی بود بزارید جای این اعداد دقت کنید :Resolution = بنویسید یک خط فاصله عدد اول خط فاصله عدد دوم رعایت خط فاصله ها مهمه …بعد نت پد را به اسم :Options و با فرمت INI سیو کنید.تمام شد بازی را اجرا کنید .منبع : afm-rayan

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

شما برای دسترسی به لینک های دانلود این مد نیاز به اشتراک طلایی دارید!

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

جنرال
جنرال

ساختمان های نظامی خود را بسازید و شروع به ساختن ارتشی عظیم کنید، اکنون ...

مشاهده دسته
دیگر مد ها
جنرال

ساختمان های نظامی خود را بسازید و شروع به ساختن ارتشی عظیم کنید، اکنون ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .

در صورتی که با لینک دانلود های خراب و فایل های گمشده روبرو شدید، سریعا به ما اطلاع دهید.
This is default text for notification bar