آموزش کسب پول در GTA ONLINE

...
Mr-Killer
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

با عرض سلام به دنبال کنندگان سایت پارسی مد از امروز قصد داریم در مورد GTA ONLINE مطلب بگذاریم که اولین مطلب در این زمینه آموزش کسب پول در GTA ONLINE میباشد . همانطور که میدانید عنوان Grand Theft Auto V توانست در 24 ساعت تمام هزینه ساخت بازی را برگرداند . بخش آنلاین این بازی روز به روز طرفداران بیشتری کسب میکند و هدف ما این است که به شما در این عرصه آموزشاتی را تهیه کنیم . همانطور که میدانید پول در آوردن در جی تی ای انلاین کمی برای مبتدی ها دشوار است اما ما در این مطلب راه هایی براب کسب پول معرفی میکنیم :جاب هایی که دارای double $ هستند را بازی کنید !این روش برای مبتدی ها عالیست . چون پول حاصل از تمام کردن مراحل دوبرابر میشود و هم RP دوبرابر حساب میشود و لول تان زودتر به سطح بالاتر میرودبانکر بخرید !وقتی کمی پول داشته باشید ، میتوانید آن را برای خرید یک بانکر خرج نمایید ؛ شما میتوانید برای ساخت اسلحه مواد مورد نیاز بخرید و یا بدزدید و به مرور زمان سود زیادی در بیاورید و با فروش اسلحه ها بالای 2000000 دلار سود کنیدیک آپارتمان خریده و هایست های لستر را بروید !برای این روش شما به 207000 دلار نساز دارید تا یک آپارتمان متوسط بخرید . سپس به اتاق هایست رفته و شروع کنید . در setup ها به شما پولی نمیرسد اما در هایست اصلی پول خوبی نصیبتان میشودپولی که از هر روشی بدست می آورید ، بیهوده خرج نکنید !این یک رکن مهم است . پون کسب پول کمی سخت است و بهتر است به جای خرج کردن پول به فکر سود باشید نه ضرر کردنبه مراحل / هایست ها / جاب هایی که invite میشوید برویدوقتی در سیشن هستید نفرات مختلفی شمارا به مراحل دعوت میکنند . شما میتوانید با رفتن به Job List تلفنتان به جابهای دعوتی وارد شویدیک فسیلیتی بخرید !این روش عالیست . اما باید بالای 2000000 برای یک فسیلیتی پرداخت کنید اما با رفتن مراحل doomsday heiset میتوانید کمی به وضعیتتان سامان دهیدنایت کلاب نخرید !چون بیشتر جنبه سرگرمی دارد و قسمت بیزینس آن مانند سایر روشها مثل بانکر است اما به هر حال بهتر است از همه جا وارد شوید و از همه روشها پول دریافت کنید . استفاده از این روش برای میتدی ها پیشنهاد میشودچیت بزنید یا پول GTA ONLINE بخریدمیتوانید خطر کنید و از این روش پول هنگفتی بدست بیاورید اما مواظب سیستم ضد چیت بازی باشید که یکدفعه اکانت شما را بن خواهد کردیک آفیس بخریدبا خریدن یک دفتر کار میتوانید با مراجعه به کامپیوتر دفتر یک گاراژ بخرید و ماشین وارد کنید و بفروشید و یا کالا وارد کنید و یا مراحل را بروید
  • گزینه پیشنهادی من بانکر است . چون علی رغم قیمت کم میتوان در مدت کوتاه پول خوبی به جیب بزنید
امبدوارم از آموزش کسب پول در GTA ONLINE نهایت استفاده را ببرید . ما را به دوستان خود معرفی کنید

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

آموزش های جی تی ای آنلاین
جی تی ای وی

عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. ...

مشاهده دسته
جی تی ای آنلاین
جی تی ای وی

عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .

در صورتی که با لینک دانلود های خراب و فایل های گمشده روبرو شدید، سریعا به ما اطلاع دهید.
This is default text for notification bar