آموزش نصب مد در GTA V

...
Mr-Killer
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

با عرض سلام به دنبال کنندگان سایت پارسی مد امروز با قسمت دوم آموزش نصب مد در GTA V همراه شما هستیم . اگر قسمت اول آموزش را ندیده اید و پیش نیاز های نصب مد را دانلود نکردید اینجا کلیک کنید . در این پست قصد داریم به شما آموزش نصب هر مدی را آموزش دهیم . شما با خواندن این متن میتوانید مد های زیر را در بازی خود نصب کنید :
  • مد وسایل نقلیه
  • مد مربوط به شخصیت ها
  • ترینر و script ها
  • سلاح ها
بخش اول : اجرای Open ivنرم افزار را اجرا کنید . در منوی سمت چپ برنامه فایلها و بخش های مختلفی دیده میشود که میتوان آنها را ویرایش نمود و برای نصب هر مد باید به بخش خاص خودش برویم . قبل از هر کاری از منوی بالا روی Tools کلیک کرده و سپس روی openiv.asi کلیک کنید و Asi Loader و OpenIV.ASI را نصب کنید .بخش دوم : نصب مد وسیله نقلیهبرای نصب مد وسیله نقلیه با توجه به فایل مد دو روش Add ON و Replace وجود دارد . برای نصب ماشین با روش Add on باید محتویات پوشه مد فایل rpf باشد سپس فایل را با اوپن ای وی در مسیر Grand Theft Auto V\mods\update\x64\dlcpacks کپی میکنیم *ایتدا edit mode را فعال کنید*سپس به مسیر mods/update/update.rpf/common/data میرویمسپس فایل dlclist.xml را در دسکتاپ کپی میکنیم و اسم فولدر ماشین  همانند زیر  به فایل اضافه میکنیم<Item>dlcpacks:\i8\</Item><item>dlcpacks:\p1\</item><item>dlcpacks:\avj\</item><item>dlcpacks:\bc\</item>سپس فایل را ذخیره و جایگزین فایل قبلی میکنیم و برای فراخوانی ماشین یک ترینر دانلود کرده و در بخش vehicle spawner به spawn by name رفته و ماشین را با نامش می آوریم و اما برای روش Replace فایل مد را به مسیر Update/x64/dlcpacks/patchday3ng/dlc.rpf/x64/levels/gta5/vehicles.rpf/ کپی کنید و برای فراخوانی ماشین یک ترینر دانلود کرده و در بخش vehicle spawner به spawn by name رفته و ماشین را با نامش می آوریممد مربوط به شخصیت هابرای نصب این گونه مد ها با Open iv به مسیر x64v.rpf > models > cdimages > streamedpeds_players.rpf رفته و فایل مد را که مربوط به شخصیت است را در player one یعنی فرانکلین و یا player two یعنی ترور و یا ... کپی کنیدترینربرای نصب ترینر به Open iv نیاز نیست و کافیست فایل ترینر را در مسیر بازی کپی کنید و در بازی برای ظاهر شدن منو ترینر F4 را بفشارید و با کلیدهای ماشین حساب کار کنیدمد اسلحه هاکافیست با Open iv به مسیر Grand Theft Auto V>Mods>update>x64>dlcpacks>patchday3ng>dlc.rpf>x64>models>cdimages>weapons.rpf بروید و فایل مد را کپی کنیدامیدواریم از قسمت دوم آموزش نصب مد در GTA V بهره برده باشید . ما را به دوستان خود معرفی کنیداگر پیش نیاز ها را ندارید از این بخش دانلود کنید

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

شما برای دسترسی به لینک های دانلود این مد نیاز به اشتراک طلایی دارید!

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

جی تی ای وی
جی تی ای وی

شما میتوانید تمامی مدهای بازی جی تی ای وی را از سایت بزرگ پارسی مد بدون ...

مشاهده دسته
دیگر مد ها
جی تی ای وی

عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .