آموزش نصب مود درGTA V

...
Mr-Killer
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

با عرض سلام به اعضای سایت پارسی مد امروز با آموزش نصب مود در GTA V در خدمت شما هستیم . اگر نمیدانید در بازی خود چگونه مد بریزید خواندن این مطلب به شما کمک شایانی خواهد کرد . برای نصب مود در GTA V شما به چند پیش نیاز احتیاج دارید که ما برایتان در یک پکیج آماده کرده ایم . این پیش نیاز ها عبارتند از
  • برنامه Open IV
  • افزونه ScriptHookV
  • افزونه ScriptHookVDotNet
  • افزونه LuaPlugin
خب آموزش رو شروع میکنیم . شما ابتدا باید برنامه Open IV رو نصب کنید سپس باید برای نصب افزونه های ScriptHookV و ScriptHookVDotNet  فایل های موجود در هر دو پوشه را در محل نصب بازی بریزید و پس از آن برای نصب LuaPlugin تمام محتویات پوشه دانلود شده را در محل نصب بازی کپی کنید . آموزش نصب مود درGTA Vاجرای Open IV و نصب مدبعد از این برنامه را اجرا کنید و مسیر Gta V را به برنامه نشان دهید . هم اکنون شما میتوانید فایل های مد را در بخش مخصوص خودش کپی کنید . اکنون دریافتید که نصب مد به این سختی ها هم که فکر میکنید نیست اما یادتون باشه که قبل از نصب مدهای سنگین از محتویات بازی بکاپ بگیرید . در مطالب بعد در مورد ریختن هر مود بیشتر توضبح میدهیم . امیدوارم از آموزش نصب مود درGTA V راضی باشید

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

شما برای دسترسی به لینک های دانلود این مد نیاز به اشتراک طلایی دارید!

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

جی تی ای وی
جی تی ای وی

شما میتوانید تمامی مدهای بازی جی تی ای وی را از سایت بزرگ پارسی مد بدون ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .