مجموعه مد فضای داخل کابین کامیون ها آمریکایی ورژن 1.7.1

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

-این نسخه به طور قابل توجهی داخلی و بیرونی بافت ها و مواد را برای کامیون های پیش فرض بهبود می بخشد؛ اضافه شده شیشه ای گمشده در مقابل پانل های ترس؛ اضافه شده HD خارجی مدل های داخلی؛ - IFTA، CCI و نمادهای کابین و شاسی برای کامیون های مختلف؛ اضافه شده از دست رفته متحرک متحرک چرخ دستی های اتوماتیک و دستی برای همه کامیون های وانیلی؛ ستون فرمان متحرک برای کامیون های وانیلی اضافه شده. -جدید پدال گاز / ترمز متحرک برای تمام کامیون ها *؛ امکان اضافه شدن به داخلی یا اتوماتیک یا چرخ دستی های چرخ دستی را انتخاب کنید. انیمیشن اضافه شده برای سوئیچ روشنایی داخلی \ چراغ و فلاش 4way برای همه کامیون وانیلی؛ -جدید انیمیشن کلید های احتراق برای کامیون های Peterbilt 579 / Kenworth W900 / T680؛ -برنامه های جدید برای داخلی منحصر به فرد Kenworth T680؛ - افزوده شده موتور امضا شروع به کار Paccar "ملودی" برای همه کامیون وانیلی؛ اضافه شده پلاک های با کیفیت بالا برای تمام 50 ایالت با امکان ایجاد شماره پلاک خود را. -Added AeroCab badge for Kenworth W900؛ - اضافه شدن چرخش چرخ 1800 درجه چرخش برای همه کامیون وانیلی؛ داخلی لامپ داخلی داخلی برای همه کامیون های وانیلی؛ امکان اضافه شدن به فعال / غیر فعال کردن GPS در محل. اضافه شده انیمیشن های جدید برای صفحه نمایش ناوبری یکپارچه \ -Добавлена ​​новая انیمیشن در встроенные экраны навигаторов؛ امکان اضافه کردن رادیو Cobra 29LTD cb (در دسترس با تم های جلوی پانل های مختلف و رنگ های نور پس زمینه) با سیم کشی متحرک؛ -کیفیت داخلی داخلی برای افزایش زاویه دید؛ - نور پس زمینه داشبورد مناسب برای کامیون ها اضافه شده است. - امکان اضافه کردن به داخلی را با MPH یا KMH سرعت سنج را انتخاب کنید. اضافه شده حالت های پاک کننده شیشه جلو پنجره سازگاری اضافه شده با لوازم جانبی SISL megapack برای تمامی کامیون های وانیلی؛ - Lightmasks بهبود یافته برای تمام کامیون های وانیلی؛ - دیگر پیشرفت های کوچک* پدال متحرک کار نمی کند اگر در کنترل تنظیمات نوع انتقال به عنوان خودکار ساده تنظیم شد!مد بر روی نسخه آزموده شد. 1.32.x. با نسخه های قبلی تست نشده!تغییرات برای ver.1.7.1 (18/11/13): ثابت بسیاری از اشکالات از نسخه مد نسخه قبلی؛ - ارتقا کروم فریم و فرمان سنج در KW W900؛ - پیشرفت های زیادی در کامیون Volvo VNL: مدل داخلی داخلی با کیفیت بالا برای تمام کابین ها؛ گزینه های روشنایی داخلی جدید اضافه شده است موتورهای دیزلی Volvo D11، D13، D16 اضافه شده است امکان اضافه کردن امکان استفاده از GPS از لوازم جانبی SISL megapack؛ اضافه کردن امکان حذف GPS متحرک (مشاهده readme در مورد چگونگی انجام آن)؛ امکان اضافه کردن موقعیت های آفتابگیران داخلی آفتاب را اضافه کرد (برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این کار مراجعه کنید)؛ چراغهای جلو، چراغهای جلو، چراغهای جلو، چراغهای کار، چراغهای عقب و ترمز؛ ضربه گیرهای جلو جلو، کوره جلو، کوره های ورودی جانبی، عقب گلدان ها و لولا های گلوله ای؛ ارتفاع سواری پایین و فاصله کوتاه بین چرخ های جلو کاهش یافته است. موقعیت اشتباه از مدل پاک کننده های خارجی ثابت شده است. نشانگر محرک بالایی از دست رفته اضافه شده است بافت بهبود یافته بنر "ovesize load"؛ دیگر اصلاحات کوچک و پیشرفت.

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

آمریکن تراک
آمریکن تراک

دانلود مد آمریکن تراک ، دانلود مد بازی ، بازی  ، دانلود مد کامیون برای  ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .