کامیون اسکانیا Next Generation P G R S ورژن 2.5.2

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد کامیون اسکانیا Next Generation P G R S ورژن 2.5.2 برای بازی یورو تراک 2 Next Generation Scania P G R S v2.5.2 by Eugene (1.43.x)  با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، مد کامیون اسکانیا Next Generation P G R S به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Eugene, Yukine, FierbetoN ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به :
 • این نسخه بازسازی شده سری R & S Scania از نرم افزار SCS است.
 • بسیاری از عناصر بازسازی شده اند ، جزئیات تنظیم جدید ، بافت ، موتورها و ویژگی های بیشتری به آن اضافه شده است.
 • مد جایگزین کامیون های استاندارد بازی می شود و کامیون های "سفارشات نمایندگی" نیز دوباره طراحی می شوند.
 • غرفه ها - Kraker ، Ekeri ، NTM ، VAK ، Närko
 • قطعات تنظیم مناسب برای غرفه های جعبه) - NTM ، Ekeri ، NTM ، VAK ، Närko
 • 11 شاسی پشت سر هم
 • قلاب VBG و TAV
 • سپر و دامن جانبی
 • کلاه روی چرخ Domar
 • کلاه روی چرخ Parlok
 • چراغ های معکوس در آستانه ها
 • برد هیدرو Zepro
 • 4 یخچال Lumikko ، Thermo King ، Carrier
 • پشتیبانی از کابل
تغییرات نسخه 2.5.2:
 • سازگار با جدیدترین وصله بازی 1.43
و... اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.43 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

نسخه های سازگار

مد یا پچ مورد نظر تنها بر روی نسخه هایی که درج شده اند قابل فعال سازی و اجرا می باشد و بهتر است قبل از دانلود نسخه بازی خود را با نسخه های قابل استفاده مقایسه کنید .

1.43

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

شما برای دسترسی به لینک های دانلود این مد نیاز به اشتراک طلایی دارید!

سایر موارد

در این بخش شما می توانید سایر اطلاعاتی که درباره نصب و یا نوع مد / پچ نیاز دارید را مشاهده کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید .

نسخه مد
2.5.2
کپی رایت
Public
نیاز به پروفایل جدید
سازگار با سایر مد ها

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

ماد بازی ویژه parsimods مد ETS2 parsimods.ir دانگ فنگ پارسی مد download ets2 mods یورو تراک 2 ماد بازی ETS2 دانلود مد ets2 کامیون البرز مد یوروتراک 2 یوروتراک 2 1.37 سایت پارسی مد مد Euro truck simulator 2 کامیون دانگ فنگ مد یورو تراک 2 1.37 کامیون یوروتراک 2 ماد بازی یورو تراک 2 مد بازی Euro truck simulator 2 دانلود مد یوروتراک 2 download Euro truck simulator 2 mods دانلود مد جدید کامیون ماد بازی Euro Truck S imulator 2 کامیون جدید یوروتراک 2 Next Generation Scania P G R S v2.2 1.38 دانلود مد Euro truck simulator 2 دانلود مد کامیون ایویکو دانلود مد بازی یورو تراک 2 دانلود مد بازی Euro Truck Simulator 2 سایت تخصصی دانلود مد بازی ها کامیون البرز برای یورو تراک 2 Next Generation Scania P G R S v2.3 by Eugene (1.39.x) Next Generation Scania P G R S v2.1 by Eugene (1.37.x) سایت دانلود مد بازی یورو تراک 2 Next Generation Scania P G R S v2.3.1 by Eugene (1.39.x) دانلود مد کامیون برای یوروتراک 2 سایت دانلود مد بازی Euro Truck Simulator 2 کامیون اسکانیا Next Generation P G R S ورژن 2.1 دانلود مد کامیون اسکانیا Next Generation P G R S ورژن 2.1 برای بازی یورو تراک 2

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

کامیون ها
یوروتراک ۲

یوروتراک 2 یک بازی شبیه ساز کامیون رانی محبوب بین تمامی گیمر های علاقه ...

مشاهده دسته
یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .