...

بوسیله مد ها و پچ ها ،
بازی خود را کامل تر کنید و از آن لذت ببرید !

شما در این بخش می توانید تمامی مد ها و پچ های منتشر شده در پارسی مد را به صورت کامل مشاهده نمایید و اقدام به دانلود همه آن ها کنید . مطالبی که در این صفحه مشاهده می کنید شامل همه مطالب وبسایت هستند .

تمامی مطالب و مد ها

تمامی مطالبی که در پارسی مد منتشر شده اند به ترتیب زمان ...

یوروتراک ۲

بازسازی نقشه بلغارستان ورژن 1.4

دانلود مد بازسازی نقشه بلغارستان ورژن 1.4 برای بازی یورو تراک 2   Bulgaria Reworked Map v1.4 (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، بازسازی نقشه بلغارستان به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط BulStudios ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این مد بلغارستان را گسترش می دهد و بسیاری از مکان های وانیلی مانند صوفیه را که با تابلوها و تابلوهای تبلیغاتی جدید جلا داده شده است، دوباره کار می کند!  نقشه در حال حاضر سه شهر جدید را اضافه می کند و برخی از شهرهای موجود را بازسازی می کند. اولین شهر Suvorovo نام دارد و یک شهر کوچک با تنها 5040 نفر است. این شهر دارای یک شرکت است که می توانید محموله های کشاورزی را در آنجا تحویل دهید.  دومین شهر دوبریچ نام دارد و نهمین شهر بزرگ بلغارستان و بزرگترین شهر در منطقه دوبروجا است. بیش از 80000 نفر جمعیت دارد. این شهر دارای گاراژ، سرویس، نمایندگی ایویکو و یک شرکت می باشد. سومی سیلیسترا نام دارد. این شهر بیست و هشتمین شهر بزرگ بلغارستان و دومین شهر بزرگ در منطقه دوبروجا جنوبی با بیش از 35000 نفر است. در منطقه فقط پشت دوبریچ قرار دارد. دیگر شهرهای بازسازی شده صوفیه، مرز کالوتینا [با صربستان]، روسه و وارنا هستند.   به تمام DLC های نقشه نیاز دارد.   کاملاً با Promods، Promods ME و BG+ سازگار است. تغییرات نسخه 1.4: گذرگاه مرزی صوفیه و کالوتینا [به صربستان] بازسازی شده است. و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.45 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 5
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ماشین Mercedes-Benz AMG GT R 2017 ورژن 1.1

دانلود ماشین Mercedes-Benz AMG GT R 2017 ورژن 1.1 برای بازی یورو تراک 2   Mercedes-Benz AMG GT R 2017 v1.1 (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، ماشین Mercedes-Benz AMG GT R 2017 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Mert İrşi, Nimit ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : یک ماشین اسپرت با 2 در است. کوپه (رودستر) تولید شرکت آلمانی مرسدس بنز از سال 2015. در شبیه ساز مرسدس AMG GT R مدل 2017 دارای مدل HQ 3D، فضای داخلی دقیق با انیمیشن و پشتیبانی از پنجره ها و قابلیت یدک کشی تریلر سبک است. . این خودرو به یک موتور 4.0 لیتری V8 با ظرفیت 577 اسب بخار مجهز شده است. جفت شده با گیربکس 7 و مجهز به چرخ های مارک دار با لاستیک های کم مشخصات.   مدل ماشین مستقل   مدل سه بعدی با کیفیت بالا   نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا   کیفیت داخلی داخلی   مدل دارای چرخ های خود است   مدل داخلی خود را دارد   مدل صدای خود را دارد   تناسب صحیح خودرو   وضعیت صحیح صندلی برای 4 پد   چراغ های کار  آینه های کار   شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است   موقعیت صحیح لوگوی مرسدس بنز   انتخاب قدرت موتور   انتخاب رنگ بدنه / رنگ متالیک   انتخاب چرخ ها   موقعیت صحیح بازیکن   لوازم جانبی تنظیم وجود دارد   پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی   سازگار و با بازی ETS2 و ATS  خرید در تمام نمایندگی های کامیون تغییرات نسخه 1.1:  سازگار با آخرین پچ بازی 1.45 و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.45 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 5
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ماشین لامبورگینی Huracan LP580-2 2017 ورژن 1.4

دانلود مد ماشین لامبورگینی Huracan LP580-2 2017 ورژن 1.4 برای بازی یورو تراک 2   Lamborghini Huracan LP580-2 2017 v1.4 (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، ماشین لامبورگینی Huracan LP580-2 2017 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط DN Modding, Nimit, Slav Jerry ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این اصلاح یک مدل ماشین اسپرت با کیفیت بالا از لامورگینی را برای بازیکنان ATS و ETS2 اضافه می کند. این مدل به عنوان جانشین ابرخودروی گالاردو LP 550-2 قرار گرفته است. قابل ذکر است که این خودرو نه تنها سیستم چهار چرخ محرک خود را از دست داد، بلکه ظاهر کمی تغییر یافته است. لامبورگینی هوراکان LP 580-2 جدید را می‌توان با سپر جلوی متفاوت با ورودی‌های هوای متفاوت و دیفیوزر عقب طراحی‌شده جدید تشخیص داد.  مدل ماشین مستقل  مدل سه بعدی با کیفیت بالا  نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا  داخلی با جزئیات با کیفیت بالا  مدل دارای چرخ های خود است  مدل داخلی خود را دارد  تناسب خودرو صحیح صندلی های سرنشینان  وضعیت صحیح صندلی برای 2 پد  چراغ های کار  آینه های کار  روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید  شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است  انتخاب موتور قدرت  انتخاب رنگ بدنه / رنگ متالیک  موقعیت صحیح لوگوی لامبورگینی  چراغ های کار، چراغ های ترمز، چراغ های عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، فرمان و دنده عقب  موقعیت صحیح بازیکن  رابط کاربری سفارشی با ناوبری GPS یکپارچه (بی نظیر و واقعی ترین ممکن)  صدای واقعی که برای گوش لذت بخش است  پنجره های جلویی قابل باز شدن  برف پاک کن ها با دقت کار می کنند  پیکربندی واقعی موتور و گیربکس  نمای بیرونی و داخلی بسیار با کیفیت  پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی در همه نمایندگی ها خرید کنید تغییرات نسخه 1.4:  سازگار با آخرین پچ بازی […]

...
Allhart

بازدید : 454
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ویژه افزودنی های جدید برای Scania R_S ورژن 5.9

دانلود مد افزودنی های جدید برای Scania R_S ورژن 5.9 برای بازی یورو تراک 2   Scania R-S Addons v5.9 (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، افزودنی های جدید برای Scania R_S به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط SCS Software, Blade1974 ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : تغییرات بزرگ با تنظیم جدید برای واحدهای تراکتور اسکانیا S&R. بسیاری از لوازم جانبی جدید برای سفارشی کردن کامیون اضافه شده است. داخلی جدید نمای جدیدی از فضای داخلی از بیرون چراغ های جلو و چراغ های روی سپر جلو سپرهای جلو گلگیرهای جلو و عقب گلگیر جلو شاسی پایین 4×2 اضافه شدن kenguryatnik و چراغ روی آن آفتابگیر محافظ گریل محافظ سپر لوگو لبه پیش امده کلاه میله های نور حفاظت از شاسی و چراغ ها چراغ های جلو کروم تزئینات درب تزیین پنجره صدا خفه کن بلبر و لوبار رنگ شده سپرعقب فلپ های گلی عقب نور پس زمینه روکش شاسی تغییرات نسخه 5.9:  سازگار با آخرین پچ بازی 1.45.  اضافه شدن قطعات و لوازم جانبی جدید. و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.45 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 4,963
نظرات : 16
یوروتراک ۲

صدای واقعی قطار ورژن 1.3

دانلود مد صدای واقعی قطار ورژن 1.3 برای بازی یورو تراک 2   Real Train Sounds v1.3 By Cip (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، صدای واقعی قطار به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط drholz, Stewen, Bra2S, paulnice, kriechbaum, Stas556, Knox_xxs, Lamandus, Icemann29  ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این تغییر صدای واقعی را برای قطارهای بازی ETS2 اضافه می کند.  صدای واقعی لوکوموتیو برقی و دیزلی  موتور لوکوموتیو تا حدی شخصی سازی شده و صداهای بوق (m62, cc47e)؛ تعداد واگن های قطار برای لوکوموتیوهای شخصی شده اندکی افزایش یافته است  صداهای چرخ جداگانه برای بار / مسافران / قطارهای سریع از جمله صدای ترمز و صداها (با تشکر از Powerful برای نمونه های ترمز و صداها). استفاده از صداهای حرکت دهنده برای قطارها و دروگر (در بانک اصلی scs جایگزین کنید).  صداهای شخصی شده برای چهارراه های راه آهن در هر کشور (برخی از کشورها صداهای متعددی دارند که به طور تصادفی پخش می شوند). تغییرات نسخه 1.3:  سازگار با آخرین پچ بازی 1.45 و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.45 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

...
Allhart

بازدید : 13
نظرات : 0
یوروتراک ۲

ویژه کامیون جذاب Volvo FH5 2021 + داخلی ورژن 1.3.4

دانلود مد کامیون جذاب Volvo FH5 2021 + داخلی ورژن 1.3.4 برای بازی یورو تراک 2   Volvo FH5 2021 Truck + Interior v1.3.4 (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ، کامیون جذاب Volvo FH5 2021 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط KP_TruckDesign ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این اصلاح یک سری جدید با کیفیت بالا از شرکت Volvo را برای بازیکنان ETS2 اضافه می کند. Volvo FH به عنوان سیگنالی برای آینده. اپتیک جدید، طراحی جدید. ماشین چشم نوازه یک موتور قدرتمند 460 اسب بخار، اپتیک یخ مدرن، یک قاب قدرتمند نصب شده است. ترکیبی از گیره های پلاستیکی و آلومینیومی، کشش بیشتری را برای کفش سوارکار فراهم می کند. مدل کامیون مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا رینگ و لاستیک سه بعدی با کیفیت بالا بازتاب آینه با کیفیت بالا موقعیت صحیح پلاک مدل دارای چرخ های خود می باشد مدل صدای خود را دارد مدل دارای فضای داخلی خود است روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید شخصیت به درستی در کابین صندلی راننده نشسته است انتخاب قدرت موتور انتخاب گیربکس و جعبه دنده بدنه رنگی / رنگ متالیک / پوست انتخاب چرخ و رینگ انتخاب فضای داخلی (5 نوع) انتخاب کابین (4 نوع: Sleeper، Globetrotter، Globetrotter XL و Globetrotter XXL) انتخاب شاسی (9 نوع) موقعیت صحیح لوگوی ولوو چراغ های کار، چراغ های ترمز، چراغ های عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، چراغ های فرمان و عقب. موقعیت صحیح بازیکن پیکربندی لوازم داخلی تنظیم خارجی وجود دارد پشتیبانی از لوازم جانبی کابین پشتیبانی از تریلر کابل پشتیبانی از صدای FMod پشتیبانی از انیمیشن ویندوز پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی از نمایندگی Volvo یا Acces Mod خرید کنید تغییرات نسخه 1.3.4: نماد عقب نشینی صحیح […]

...
Allhart

بازدید : 1,191
نظرات : 4
یوروتراک ۲

کامیون اورال 4320 + داخلی ورژن 3.0

دانلود مد کامیون اورال 4320 + داخلی ورژن 3.0 برای بازی یورو تراک 2   URAL 4320 Truck + Interior v3.0 (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد کامیون اورال 43202 به تازگی برای بازی یورو تراک 2 توسط Lacoste, Bruh_ma ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : این اصلاح یک مدل کامیون روسی مستقل با کیفیت بالا با فضای داخلی، چرخ ها و صدای خود را برای پخش کننده های ETS2 اضافه می کند. اولین نسخه از این کامیون در سال 1977 به لطف مهندسان کارخانه خودروسازی اورال واقع در شهر میاس متولد شد. تولید تا سال 1988 ادامه داشت و در این مدت یک تراکتور قدرتمند کیلومترهای زیادی از جاده ها و آفرودها را فتح کرد. مدل کامیون مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا نمای بیرونی دقیق با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا مدل داخلی خود را دارد مدل صدای خود را دارد مدل دارای چرخ های خود است مدل دارای 1 کابین است انتخاب رنگ بدنه / رنگ متالیک / پوست انتخاب قدرت موتور انتخاب گیربکس و جعبه دنده انتخاب چرخ و رینگ انتخاب شاسی (3 نوع) مدل دارای صندلی سرنشین است شخصیت به درستی در صندلی راننده نشسته است موقعیت صحیح آرم KamAZ روشنایی سرعت سنج پیکان و سرعت سنج را ارائه دهید چراغ های کار، چراغ های ترمز، چراغ های عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، فرمان و دنده عقب چراغ های کار آینه های کار موقعیت صحیح بازیکن پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی از نمایندگی Acces Mod خرید کنید تغییرات نسخه 2.0 توسط RedeX01: سازگار با آخرین پچ بازی 1.45؛    کابین اضافه شده است.    اضافه شدن فرمان و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.45 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال آپارات ما را دانبال کنید از گوگل ، […]

...
Allhart

بازدید : 186
نظرات : 0
یوروتراک ۲

کامیون Mercedes Benz 2521 ورژن 1.6

دانلود مد کامیون Mercedes Benz 2521 ورژن 1.6 برای بازی یورو تراک 2   Mercedes Benz 2521 + Interior v1.6 (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ،کامیون Mercedes Benz 2521 به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Faruk Aygun ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : کامیون نسخه ترکی با لوازم جانبی مختلف ، گزینه های تنظیم و فضای داخلی مخصوص بازیکنان ETS2. انیمیشن کامیون کاملاً در حال کار است ، هیچ گونه اشکال و نقص دیگری یافت نشد. رینگ های منحصر به فرد آن زمان نیز وجود دارد که دیگر در نسخه های جدید کامیون ها یافت نمی شود. مدل کامیون مستقل مدل سه بعدی با کیفیت بالا جزئیات خارجی با کیفیت بالا داخلی با جزئیات با کیفیت بالا رینگ و لاستیک های سه بعدی با کیفیت بالا بازتاب آینه های با کیفیت بالا موقعیت دود اگزوز را اصلاح کنید موقعیت پلاک صحیح تعلیق متحرک صندلی مسافر مدل داخلی دارد مدل صدای خاص خود را دارد مدل چرخ های مخصوص به خود را دارد روشنایی سرعت سنج و سرعت سنج فلش را ارائه دهید شخصیت به درستی در کابین صندلی راننده نشسته است انتخاب موتور قدرت انتخاب گیربکس ، گیربکس انتخاب پیکربندی چرخ ها انتخاب رنگ بدنه / رنگ فلزی موقعیت صحیح آرم مرسدس چراغهای جلوی کار ، چراغهای ترمز ، چراغهای عقب ، چراغهای جلو و عقب ، فرمان و سیگنالهای معکوس موقعیت صحیح بازیکن پیکربندی لوازم داخلی تنظیم خارجی وجود دارد پشتیبانی از تمام عملکردهای اصلی بازی لوازم جانبی مختلف: آینه ، صفحه راننده ، چراغ کابین ، ضد آفتاب ، کوره ، مخازن ، اگزوز خرید از نمایندگی مرسدس تغییرات در v1.5: سازگار با آخرین پچ بازی 1.45 ؛ اشکالات رفع شده از نسخه قبلی و… اشاره کرد ، این مد در نسخه 1.45 یورو تراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، کانال […]

...
Allhart

بازدید : 642
نظرات : 0
یوروتراک ۲

مد ترافیک واقعی در جاده ها

دانلود مد ترافیک واقعی در جاده ها برای بازی یورو تراک 2   Real Traffic Density and Ratio v1.45a by Cip (1.45.x) for ETS2   با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یورو تراک ۲ در خدمت شما هستیم ،مد ترافیک واقعی در جاده ها به تازگی برای بازی یورو تراک ۲ توسط Cipinho, Todor Alin ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به : با اصلاح عالی “ترافیک و نسبت واقعی ترافیک” اکثر تنظیمات ترافیک را اصلاح می کند تا “درست” تر شود. ترافیک در جاده ها مناسب تر شده و ارگانیک تر به نظر می رسد. این مد همیشه با تمام بسته های ترافیکی سازگار بوده و خواهد بود ، حتی توصیه می شود برای تنوع بیشتر از بسته هایی برای افزایش تراکم استفاده کنید. از ساعت 4:00 تا 10:00 و از 15:00 تا 20:00 ، چگالی هر نیم ساعت ، از 10 به 15 و از 20600 به 4:00 هر ساعت تغییر می کند. تراکم زیاد در صبح و بعد از ظهر و به دنبال آن کاهش ناگهانی در شب. اوج جریان در ساعت 8:30 و 17:00 رخ می دهد. با استفاده از این حالت ، ETS2 یک تراکم و نسبت شخصی را تنظیم می کند که به طور پیش فرض g_traffic 1 تنظیم شده است. تمام ویژگی های بازی از 1.30 را در نظر می گیرد: تخم ریزی و نسبت به روز ، نوع جاده ها ، اندازه شهر ، تراکم و نسبت تنظیم شده بر اساس بازی مقیاس زمانی با تشکر از SCS اکنون توانستم به عنوان مثال تعداد بیشتری ماشین و اتوبوس در شهرها و تعداد بیشتری کامیون در آزادراه ها یا تعداد بیشتری ماشین در ساعت های شلوغ تنظیم کنم مشخصات سمافور شامل افزایش مدت زمان سبز در جاده های بزرگ شهر ، همچنین زمان سبز بیشتر در جاده های سمافر و در سطح جهانی 3 ثانیه در زرد به جای 2 (از سبز به قرمز) است […]

...
Allhart

بازدید : 3,313
نظرات : 2

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .