اتوبوس اسکانیا Busscar New VisstaBuss 360 ورژن 2.5

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

دانلود مد اتوبوس اسکانیا Busscar New VisstaBuss 360 ورژن 2.5 برای بازی یوروتراک 2 Scania Busscar New VisstaBuss 360 v2.5 با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید بازی یوروتراک 2 در خدمت شما هستیم ، مد اتوبوس اسکانیا Busscar New VisstaBuss 36 به تازگی برای بازی یوروتراک 2 توسط B4D  ساخته و منتشر شده است ، از ویژگی های این مد میتوان به مستقل ، مدل سه بعدی با کیفیت بالا ، نمای بیرونی دقیق ، داخلی با کیفیت ، صدای خاص خود ، چرخ های خاص خود ، مدل داخلی خود را دارد و از نمایندگی اسکانیا میتوان این اتوبوس را خرید .این مد در نسخه 1.36 یوروتراک 2 تست شده است و مشکلی ندارد ، امیدوارم از این مد فوق العاده لذت ببرید .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

دسترسی محدود شد
برای مشاهده لینک های دانلود باید وارد سایت شوید .

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

ETS2 ets2 mods مد ETS2 مد اتوبوس یوروتراک 2 یورو تراک 2 اتوبوس Vissta Euro truck simulator 2 دانلود مد ets2 مد یوروتراک 2 Bus Comil Hd volvo v1.5 اتوبوس Visstabuss DD مد Euro truck simulator 2 دانلود مد اتوبوس مد جدید یوروتراک 2 دانلود مد یوروتراک 2 مد اتوبوس یوروتراک 2 Scania Busscar New VisstaBuss 360 v2.5 دانلود مد جدید اتوبوس داننلود مد یورو تراک 2 دانلود مد Euro truck simulator 2 دانلود مد یوروتراک 2 1.36 دانلود مد اتوبوس ایرانی مد ماشین برای یوروتراک 2 دانلود مد ماشین یوروتراک 2 اتوبوس ولوو Bus Comil Hd ورژن 1.5 مد جدید برای بازی یوروتراک 2 مد جدید اتوبوس برای یورو تراک 2 دانلود مد ماشین برای یوروتراک 2 دانلود مد جدید برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس برای بازی یوروتراک 2 اتوبوس اسکانیا Busscar New VisstaBuss 360 ورژن 2.5 دانلود مد اتوبوس SKS E138i برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس ایرانی برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس Visstabuss DD برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس ولوو Bus Comil Hd برای بازی یوروتراک 2 دانلود مد اتوبوس اسکانیا Busscar New VisstaBuss 360 ورژن 2.5 برای بازی یوروتراک 2

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

ماشین ها و اتوبوس ها
یوروتراک ۲

یوروتراک 2 یک بازی شبیه ساز کامیون رانی محبوب بین تمامی گیمر های علاقه ...

مشاهده دسته
یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .

سایت در حال بروزرسانی است!
This is default text for notification bar