تریلر یخچالی شخصی با امکانات فراوان V1.1

...
odisios
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

از بهترین مد های جذاب یخچالی که دارای امکانات فراوانی در بخش تنظیمات خصوصی میباشد را میتوان این مد معرفی کردانواع ارتقاء ها در ورژن 1.1 : - 2 نوع واحد یخچال (Carrier و Thermo King) - چراغ جانبی اضافی در جعبه پالت - 3 نوع از نردبان های جلو (چپ، راست، هر دو) - چراغ های نارنجی اضافی در بالای صفحه - 2 نوع چراغ بالا قرمز بالا (سهام 2 و سفارشی 6) - 2 نوع از چراغ سپر اضافی قرمز (4 یا 8) - 4 نوع آرم سپر (DAF یا اسکانیا) - 2 نوع مدالها در درب (DAF یا Scania) - 3 نوع آرم در درب (PACCAR، اسکانیا و آرم سفارشی شما) - 4 نوع شماره پلاک (بلژیک، هلند، روسیه و اسکناس سفارشی شما) - 6 نوع از mudflaps (2 DAF، 1 Scania، 1 Schwarzmuller، ساده سیاه و سفید، سرب چرخ) - GoodYear Tire اختیاری اضافه شده (385/55) (به لطف 50keda برای بافت).توصیه می شود که قبل از خرید v1.1 ابتدا تریلر خود را به فروش می رسانید در غیر این صورت بعضی از ارتقا ممکن است نادرست باشد.

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

6 دیدگاه ها
جدید ترین ها
قدیمی ترین ها بیشترین رأی‌
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات
ali deylam
ali deylam
مشترک
1 سال پیش

روی نسخه 1.32 جواب میده؟

ali deylam
ali deylam
مشترک
1 سال پیش

سلام
لینک دانلود کجا گزاشتیم من پیدا نمیکنم

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .