پلاگین Tachograph ساده ورژن 1.5

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

با معرفی یکی دیگر از مدهای جدید یوروتراک 2 در خدمت شما هستیم ، پلاگین Tachograph ساده به تازگی برای یوروتراک 2 منتشر شده است و ما سعی کردیم در کوتاه ترین زمان ممکن این مد را خدمت شما معرفی کنیم ، این مد برای شما یک برنامه روزانه هفتگی و ماهی میگذارد تا بتوانید مقدار استراحت و رانندگی خود را معیین کنید که یک پلاگین فوق العاده جذاب است و مثل اروپا قدیم و ایران امروز شده است که با استفاده از یک دستگاه جی پی اس و کارت گواهی نامه پشت کامیون میشینید و در زمان لازم باید استراحت کنید تا راننده دوم جایگزین شما شود ، پلاگین Tachograph ساده برای اولین بار در ایران توسط وبسایت پارسی مد منتشر میشود و از ویژگی های این مد میتوان به :
  • حجم کم
  • کارایی بالا
  • هنگام تغییر محدودیت سرعت صدا اضافه شد
  • سرعت کسری از سرعت فعلی گرد شد
  • فاصله ذخیره سازی به 3 ثاینه تغییر کرد
  • نوآوری در ساخت پلاگین
و... اشاره کرد ، این مد توسط مد ساز knox_xss ساخته و پرداخته شده است .دوستان روش نصب این پلاگین متفاوت است پس دقت کنید :اول پس از اکسترت کردن فایل زیپ پوشه Tachograph ساده را در جایی کپی کنید ، روش نصب پلاگین این است که در پوشته bin کپی شود و سپس نصب تمام میشود این مد برای یوروتراک 2 و آمریکن تراک کارایی دارد ، امیدوارم از پلاگین لذت ببرید ، امیتاز به مطلب فراموش نشود .

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

شما برای دسترسی به لینک های دانلود این مد نیاز به اشتراک طلایی دارید!

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

مد های کاربران
نامعلوم

این دسته بندی مد یا پچ بین دسته بندی های اصلی تعریف نشده است و به همین دلیل ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

3 دیدگاه ها
جدید ترین ها
قدیمی ترین ها بیشترین رأی‌
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .