مربی ساده برای GTA V ورژن 9.8

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

با معرفی یکی دیگر از مدهای جی تی ای وی در خدمت شما هستیم ، این مد فوق العاده همانند مد مربی پیشرفته یک هک جامع از بازی جی تی ای وی برای شما به ارمغان می آورد که بسیار جذاب و دوست داشتنی است و به شما کمک میکند تا هر آنچه دوست دارید در بازی پیدا کنید ، از چیز های که این مد برای شما به ارمغان می آورد میشود به سرعت سنج اشاره کرد یا 12 گزینه چرخشی برای وسایل حمل و نقل یا ایجاد هر ماشینی که دوست دارید از طریق منوی که مد در اختیار شما قرار می دهد یا شما حتی میتوانید کراکتر خود را نیز از طریق این مد تعویض کنید همچنین مد برای آب و هوا نیز برنامه ای ویژه دارد و میتوانید تغییرات مورد نظر را نیز در آب و هوا به وجود بیاوردید، همجنین این مد در آبدیت های قبلی خود بسیاری از خالکوبی ها و پیراهن ها را هم به این مد اضافه کرده است ، از همه مهمتر در این مد توجه قابل توجهی به اسلحه های مختلف شده است ، این مد با آخرین پچ بازی نیز سازگاری دارد ، مد مربی ساده برای GTA V ورژن 9.8 برای اولین بار در ایران منتشر میشود و از ویژگی های این مد میتوان به :
  • حجم کم
  • کارایی بالا
  • بدون مشکل
  • کیفیت بالای مد
  • مد جامع برای بازی جی تی ای وی
  • دارای منوی اختصاصی
  • تمام وسایل و اشیاء از طریق این مد دردسترس است
  • بهترین مد در کنار مربی پیشرفته جی تی ای وی
و... اشاره کرد ، امیدوارم از مد لذت ببرید.

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

دانلود مد

برای دانلود این مد / پچ شما می توانید از بخش زیر استفاده کنید . شما می بایست بعد از مشاهده جزییات فایل ها و سرور ها ، فایل مد را به آسانی از سرور مورد نظر دانلود کنید و براحتی از آن استفاده نمایید . این بخش از ایمنی بالایی برخوردار است .

شما برای دسترسی به لینک های دانلود این مد نیاز به اشتراک طلایی دارید!

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

جی تی ای وی
جی تی ای وی

شما میتوانید تمامی مدهای بازی جی تی ای وی را از سایت بزرگ پارسی مد بدون ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .