خبری جدید از بخش تریلر یوروتراک 2

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

خبری جدید از بخش تریلر یوروتراک 2 : همانطور که خبر های رسیده است SCS در حال کار روی بخش تریلر در نسخه 1.35 است که بسیار بزرگ و فوق العاده خواهد بود ، SCS در این بار میگوید : ما خوشحال هستیم تا به شما اعلائم کنیم تریلرهای بسیار جدید و ترکیبی بسیاری در نسخه 1.35 به بازی اضافه خواهد شد .این تریلر ها شامل جعبه تریلر و محموله است ، و بسیار فوق العاده و هیجان انگیز است که بتوانیم انواع مختلف تریلر کانتینری را نیز ارائه دهیم .با توجه به مطالعات به عمل آمده در آلمان و هلند شما میتوانید که از تریلر های این دو کشور در نسخه 1.35 استفاده کنید .ما درخواست های زیادی داشتیم که توانایی خرید تریلر Schwarzmüller را در فروشگاه های بازی را برای یوروتراک باز ها فراهم شود که به شما اطلاع می دهیم در نسخه 135 این بخش نیز باز خواهد شد .شما میتوانید Krone Boxliner Trailer را با بیش از 40 فونت مختلف خریداری و زیبا سازی کنیدخبری جدید از بخش تریلر یوروتراک 2منبع : بلاگ SCS

مشاهده تصاویر

این مد / پچ دارای تصاویر دیگری هم برای نمایش هست و شما می توانید آن ها را هم برای برسی بیشتر و بهتر مشاهده و دانلود کنید .

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

دیگر مد ها
یوروتراک ۲

یوروتراک 2 یک بازی شبیه ساز کامیون رانی محبوب بین تمامی گیمر های علاقه ...

مشاهده دسته
یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .