کامیون Volvo VNL SCS

...
Allhart
به اشتراک بگذارید :
...
تصویر اصلی مد

توضیحات کامل

این مد جذاب که یک کامیون ولووی جذاب در سبک آمریکن تراک برای شما در یوروتراک به همراه می آورد یکی از محبوب ترین مد های بازی یوروتراک است که غلاوه بر سادگی جذابیت و کابرد های خفن به خصوص برای عصر نوستالژیک بازی یوروتراک دارد.امیدوارم از این مد لذت ببریدو شما را به وجد بیاورید.برخی از ویژگی های این مد جذاب:
  • خودمختار در انتخاب رنگ و بقیه تجهیزات
  • تایجاد ترافیک های قابل توجه با این کامیون
  • اضافه شدن دی ال سی تجهیزات
توجه کنید: که در بخش خصوصی این بازی در تریلر های شخصی کروم مشکل دارد اما نگران نباشید نویسنده قول داده به زودی مشکل حل شود.نحوه نصب مد در بازی:اول از همه بازی را از حالت فشرده خارج کنید این را بدانید که فرمت مد های هر بازی به صورت SCS است را داخل این مسیر در کامپیوتر خود انتقال دهید Documents/Euro Truck Simulator/MOD انتقال دهید. و سپس از داخل بازی از تنظیمات مد این مد جذاب را فعال کنید. 

توجه کنید در صورتی که در هر یک از مراحل دچار اشکال شدید و یا به خطایی برخورد کردید می توانید از بخش نظرات و تماس با ما مشکل خودتان را پیگیری کنید تا به شما کمک کنیم . اگر در اجرای این مد یا پچ با خطا روبرو شدید هم می توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید .

دسته بندی ها

تمامی دسته بندی هایی که برای این پست استفاده شده اند ...

یوروتراک 2
یوروتراک ۲

پارسی مد اولین سایت تخصصی در زمینه دانلود مد یوروتراک 2 است و بهترین سایت ...

مشاهده دسته

دیدگاه های پست

شما می توانید در گفت و گوی این پست سهیم باشید ...

از ارسال دیدگاه با زبانی به غیر از فارسی خودداری کنید .
لطفا مشکلات مربوط به اشتراک طلایی را از بخش ویژه اشتراک طلایی پیگیری کنید و این مشکلات را در نظرات مطرح نکنید چون تایید نمی شوند .
از ارسال کلمات رکیک و توهین آمیز در دیدگاه خودداری کنید .
لطفا تنها مواردی که مربوط به همین مد یا پچ می شوند را از طریق دیدگاه های این پست ارسال کنید و برای مواردی که مربوط به وبسایت می شوند از صفحه تماس با ما استفاده کنید .
اشتراک
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
جدید ترین ها
قدیمی ترین ها بیشترین رأی‌
بازخورد درون خطی
مشاهده تمامی نظرات
Parsa Koushki
Parsa Koushki
مشترک
10 ماه پیش

۱۰۰۰

مشترک پارسی مد شوید ...

دریافت روزانه اخبار و مد ها در ایمیل با اشتراک در پارسی مد .